Väravaautomaatika

Meie valikust leiab mitmeid väravaautomaatika lahendusi nii tiibväravale kui liugväravale. Väravaautomaatika eesmärgiks on lihtsustada värava avamist nii praktilisel eesmärgil kui ka mugavust silmas pidades. Pakume lahendusi nii tööstuslikuks kasutamiseks kui kodukasutuseks.
Vastavalt lahenduse keerukusele on sortimendis automaatikakomponente, mille paigaldamine on jõukohane nii proffidele kui keskmisele majaomanikule.
Erinevaid võimalusi on ka väravaautomaatika juhtimiseks, levinumad neist on spetsiaalne raadiosageduse abil käsklusi edasav pult, transponderkaart või mobiiltelefon.

Liugvärava automaatika

Tänu sirgjoonelisele liikumisele on liugvärav ruumisäästlik ja sobib hästi kohtadesse, kus väravale jääb liikumiseks vähe ruumi, samuti pole ligvärava muretuks tööks vaja talveperioodil suurelt alalt lund koristada. Automaatikakomponente saab paigaldada nii uutele kui juba käigus olevatele liugväravatele. Sobivat automaatikalahendust valides peaks tähelepanu pöörama nii värava mõõtmetele kui kaalule, kasutamise sagedusele, samuti töökeskkonnale ja sellest tulenevalt eelkõige automaatikakomponentide temperatuuritaluvusele.

Tiibvärava automaatika

Automaatikakomponente on võimalik paigaldada tiibväravatele sõltumata materjalist, millest värav valmistatud on, sobivad lahendused leiab nii puidust, laudisega kaetud väravatele, metallaedadele, varbaedadele, võrk- kui paneelaedadele.
Automaatika valimisel on olulisteks parameetriteks väravate kinnitusviis, värava mass, väravapostide mõõdud ning kasutussagedus.
Väravaautomaatika kasutamisel pole tiibväravaid tarvis täiendavalt lukustada või näiteks tuuleriividega fikseerida, voolukatkestuste korral saab väravaid sõltuvalt automaatikast erinevatel viisidel deblokeerida.